Vacature docent gitaar

Muziekvereniging Crescendo en Muziekschool Krimpen aan de Lek zoekt een enthousiaste docent(e) gitaar. Als docent(e) gitaar ga je individueel of in kleine groepjes aan de slag met onze leerlingen. Op dit moment zijn er 8 gitaarleerlingen en is de verwachting dat dit er meer worden. De individuele lessen duren 25 minuten.

Wij leiden onze leerlingen zo breed mogelijk op. Alle facetten van het gitaarspel komen aan bod. Er wordt gitaarles aangeboden aan kinderen vanaf 6/7 jaar, van beginners tot gevorderden. Je kunt leerlingen ook voorbereiden op een auditie voor een eventuele muziekopleiding. Je vindt het leuk om leerlingen te helpen groeien en het beste uit zichzelf te halen.

Meer weten? Download de volledige vacature hieronder en/of neem contact met ons op!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *